הדגשים שיעזרו לכם לבחור מנעולן

הדגשים שיעזרו לכם לבחור מנעולן

לא קשה למצוא דוגמאות למצבים שבהם נצטרך מנעולן, דחוף וכמה שיותר מהר. למשל, מצאתם את עצמכם עומדים מול דלת הבית וגיליתם שהמפתח הלך לאיבוד. אם בבטעות הנחתם את מפתח הרכב בתוך הבגז' ורק כשסגרתם את תא המטען גיליתם את הבעיה, אתם חייבים מישהו שישחרר אתכם מהצרה. ואם יש לכם עסק, אולי הכספת המשרדית שלכם נתקעה וצריך מישהו שיעזור. או שחלילה ההורה המבוגר ננעל בדירה שלו ולא מוצא את המפתח. כעת, הדגשים הבאים יעזרו לכם למצוא את האיש שלכם, מתוך שלל המנעולנים שמפרסמים את עצמם בימים אלה.

מנעולן שיכול להגיע אליכם מהר

בדרך כלל, אנו זקוקים למנעולנים שיגיעו אלינו בעקבות מצב לא נעים בכלל או אפילו במצב חירום. כלומר, לא נרצה שאיש המקצוע יתעכב וישאיר אותנו מחוץ לדירה או בלי יכולת להכניס את הפדיון העסקי לתוך הכספת שננעלה והקוד אבד. הדגש הראשון יהיה לבחור את איש המקצוע הזמין, שפועל באזור הסמוך אליכם. למשל אם אתם מתגוררים או עובדים בת"א, חפשו מיד מנעולן בתל אביב ואל תנסו לאתר מישהו שעובד בעיקר בשרון או בצפון. וודאו בתוך כמה זמן תוכלו לקבל שירות ורק לאחר מכן, שאלו ובררו כמה דברים נוספים (שאותם נפרט בהמשך).

כך תזהו איש מקצוע ישר

מנעולנים מקבלים גישה לדברים היקרים לכולנו. מכאן אפשר להבין מיד את הרגישות של העניין ואת חשיבותו. לדוגמא, הם פורצים כספות שנתקעו, שבהם אנו שומרים תכשיטים וחפצי ערך אחרים. הם מחליפים את הבריחים והמנעולים בבית, משכפלים את המפתחות שלנו שמאפשרים כניסה הביתה. לכן, תמיד נרצה להפקיד את המלאכה אך ורק בידיו של איש מקצוע ישר. העדיפו את המנעולן שפועל באישור משטרת ישראל ויש לו תעודת יושר. את איש המקצוע הישר תזהו גם כאשר הוא שקוף וגלוי לב מבחינת העלויות של השירותים השונים שהוא מספק. אם יש לכם מעט זמן נוסף (כלומר זהו לא מצב חירום קריטי), תוכלו לבקש ממנו המלצות.

מנעולן מנוסה, המנעולים שלכם בידיים מנוסות

בשנים האחרונות לא מעט אנשים עברו קורס מנעולים במקום כזה או אחר. אבל לא כולם הספיקו להתנסות בעבודה מעשית. העדיפו לבחור איש מקצוע שעובד במקצוע ולא עוסק בכך כחלטורה צדדית. חשוב שאת המנעולים והדלתות, את הפריצות או שכפול המפתחות תניחו רק בידיים מנוסות. מאחורי חור המנעול, מסתתרים הרבה מאוד סוגים שונים של בריחים. איש מקצוע ידע היטב כיצד לטפל במנעול שלפניו, איך להחליף צילינדר ואילו כלים ישיגו את התוצאה במהירות האפשרית ובלי תקלות. זה נכון, אגב, גם אם מה שנחוץ לכם זה פורץ רכבים בתל אביב. לא בכל הרכבים תמצאו אותם מנגנוני נעילה. לא את כולם פורצים באותה הדרך. הניסיון יאפשר למנעולן שיגיע להתגבר על המנעול בצורה מהירה, מבלי לגרום כל נזק מיותר.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *