תספורות לכלבים, גם לכלב שלך מגיע להיות מטופח

תספורות לכלבים, גם לכלב שלך מגיע להיות מטופח

כלבים וחתולים הם חיות המחמד הפופולאריות ביותר שקיימות בכל העולם. כמעט בכל בית כיום יש כלב או חתול ואולי אפילו שניהם.

כחלק מגידולם, בעלי הבית דואגים להם לאוכל, שינה טובה, טיול ומקום לעשיית צרכים ומידי פעם גם מקלחת טובה ותספורת.

כלבים וחתולים ידועים בפרוותם הנשירה ועל מנת למנוע פיזור שערות בכל הבית, מומלץ לדאוג לחיות מחמד אלו לתספורת קבועה מידי חודשיים-שלוש.

וכמו שחשוב לדעת מהו האוכל המתאים לסוג הכלב או החתול שלכם, כך יש גם להתאים את התספורת הנכונה לסוג השיער. בשל כך, חשוב לגשת לספר חיות אשר עבר קורס ספרות כלבים וחתולים מקצועי.

בקורס כלבים וחתולים מקצועי לומד הספר על סוגי השערות השונים, מחלות עור מיוחדות וגם סוגי תספורות אשר יותירו את הכלב שלכם מטופח למשך החודשיים הבאים.

 

מה כוללת תספורת אצל ספר כלבים וחתולים כיום?

כשאנחנו הולכים לספר שלנו, אנו מבקשים ממנו לעשות לנו צבע, תספורת, פן ולעיתים אנו גם מקבלים טיפוח שלם מעבר לשערות ראשנו. כך קורה גם אצל הכלבים והחתולים.

כאשר הולכים לתספורת אצל ספר כלבים וחתולים, ניתן לקבל מספר שירותים נהדרים לטיפוח חיית המחמד שלכם.

ניתן לקבל טיפול נגד פרעושים, הברשת שיער המורידה את כל השערות שעתידות לנשור, תספורת או גילוח למראה נקי ומטופח ואפילו גזירה ושיוף ציפורני הכלב או החתול. מעבר לכך, ניתן לבקש תספורת אופנתית ולא רק גילוח של השיער.

 

אם אני מעוניין ללמוד את המקצוע, היכן לומדים אותו?

אם ספרות כלבים וחתולים מעניינת אתכם ואתם רוצים לעסוק במקצוע, זה הזמן לפנות ללימודי ספרות כלבים. מדובר על תחום שהולך ומתעצם גם בישראל.

אנשים רבים המגדלים כלבים וחתולים מחשיבים אותם כבני בית לכל דבר ולכן הם מעוניינים להעניק להם טיפולי יופי באופן שגרתי, ממש כפי שהם ניגשים מידי פעם למספרה. לימודי ספרות כלבים הם לימודי בוקר או ערב.

כחלק מהקורס לומדים הסטודנטים על סוגים שונים של ספרות וטיפוח בחיות מחמד, אבחון בעיות רפואיות שונות ואבחון בעיות התנהגות ודרך ההתמודדות איתן בעת תספורת. זהו תחום מרתק מאוד ויש בו כיום עבודה רבה.

 

מה חשוב לדעת כאשר הולכים ללמוד ספרות של חיות מחמד?

מי שיבחר ללמוד את התחום, חייב לדעת כי מדובר בתחום רחב הכולל המון נושאים מעבר לתספורת עצמה. לא כל אחד שיודע לספר, יכול להיות ספר של חיות מחמד.

על הספר להכיר מכונות תספורת שונות ולהתאים אותם לסוגי השערות השונים.

כמו כן, עליו לדעת כי חיות מחמד לעיתים חוששות ממפגש עם אדם שאינו מוכר להם ולכן חשוב ללמוד היטב בלימודים אלו, איך מזהים התנהגויות ומה עושים בהם כדי להפיג את החשש והפחד של הכלב או החתול.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *