גם ספורטאים צריכים לעשות סדר בביטוח

גם ספורטאים צריכים לעשות סדר בביטוח

הגיע הזמן לעשות סדר בביטוחים שלכם. לא רק בבית אלא גם במקומות אחרים. להרבה מאיתנו יש כמה ביטוחים שונים שלרוב פזורים בחברות שונות. אינסוף הניירת שנמצאת אצלכם בבית וסוגי הביטוחים השונים, גורמים לכולנו ובצדק לדחות את ההתעסקות בכל הקשור לביטוח.

עם זאת, היום יש דרך הרבה יותר קלה לעשות סדר בביטוחים שלכם בלי לשבור את הראש.

אתר הר הביטוח – הדרך הטובה ביותר לעשות סדר בביטוחים שלכם

הר הביטוח הוא פרויקט נהדר מטעם משרד האוצר ורשות ההון שנועד לענות על הצורך של הציבור לקבל את כל המידע החשוב להם לגבי הביטוחים שלהם. הר הביטוח הוא בעצם מנוע חיפוש שעוזר לכם לדעת על כל פוליסות הביטוח ומוצרי הביטוח שרכשתם. האתר עובד בחינם ובאופן מאובטח ומעניק לכם את כל המידע החשוב לגבי הפוליסה שרכשתם- סוג הביטוח, תקופת הביטוח, המחיר ששילמתם ומאיזה חברת ביטוח רכשתם אותו.

איך משתמשים בשירות הזה?

על מנת להבטיח שימוש בטוח, האתר יבקש ממכם תחילה להזין מספר פרטי זיהוי אישיים על מנת לוודא שזה אכן אתם ושלא כל אחד יוכל לגשת למידע הזה.

פריטי הזיהוי הנדרשים הם: מספר תעודת זהות, תאריך הנפקת תעודת הזהות (רשום גם כן בתעודת הזהות שלכם), תאריך הוצאה של דרכון ישראלי (רק במידה ויש ואם הוא הונפק ב-3 שנים האחרונות) והאם השתמשתם בדרכון הישראלי שלכם ב-3 שנים האחרונות.

עם תרצו לברר פרטים על מבוטח שנפטר תצטרכו גם כן להזין את כל הפרטים האלו ובנוסף לכך גם את תאריך הפטירה הלועזי של הנפטר כפי שכתוב בתעודת הפטירה.

למה חשוב לבדוק אילו ביטוחים יש ברשותכם?

המטרה של בדיקת ביטוחים היא שתהיו מודעים לאילו ביטוחים יש לכם ועל מה אתם משלמים. יש הרבה מבוטחים שכלל לא מודעים שיש להם ביטוחים מסוימים שהם משלמים עליהם כל חודש. דרך אתר הר הביטוח תוכלו להבין מה הוא אותו חיוב קבע שאתם רואים כל חודש מבלי לדעת על מה אתם משלמים.

בנוסף, בדיקת הביטוחים השונים עוזרת לכם להימנע מרכישת ביטוחים כפולים או מיותרים. כך תוכלו לאתר ביטוחים ששכחתם מזמן על קיומם ותדעו לא לרכוש ביטוח נוסף או שתגלו שאתם משלמים סכום כפול על אותו ביטוח בשתי חברות ביטוח שונות ותוכלו לחסוך לעצמם תשלום קבע חודשי.

חשוב לדעת שאתר הר הביטוח הוא אתר של משרד האוצר והוא מציג מידע של פוליסות ביטוח שמשרד האוצר בחר להסדיר בהם רגולציה ולכן הוא לא מציג את כל סוגי הביטוחים הקיימים. לכן אם אתם לא מוצאים ברשימה ביטוח מסוים שאתם יודעים שרכשתם ייתכן כי הוא פשוט לא מופיע.

הביטוחים שכן ניתן למצוא באתר הם ביטוחי רכב, ביטוחי מבנה, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים וביטוחי אובדן כושר עבודה.

בנוסף, ניתן למצוא גם ביטוחי חיים אך מאוד מסוימים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *